search menu
play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • Home
  • keyboard_arrow_right Podcasty
  • keyboard_arrow_rightPodcasts
  • keyboard_arrow_right #4 Elementálové, duchové přírody
play_arrow

Podcasty

#4 Elementálové, duchové přírody

Nová Akropolis 14. 11. 2020


Background


Úryvek z knihy Elementálové, duchové přírody

Stalo se vám někdy, že jste v přírodě zahlédli něco záhadného, jemného, nepodobajícího se žádnému známému živočichovi? Nebo že vám malé dítě zcela barvitě vyprávělo o tom, že vidělo skřítky a víly? Nebo jste pozorovali svou kočku, jak si hraje s„něčím” ve vzduchu, co vy ale nevidíte? Nestalo se vám, že jste si byli jisti, kam jste položili klíče, ale ony tam nebyly, jako by vám je někdo přemístil? Nepocítili jste někdy silně něčí přítomnost, přestože jste v místnosti nebo v lese kolem sebe nikoho neviděli? Naše racionální mysl hledá vysvětlení v lomu slunečních paprsků, ve světelné iluzi vyvolané Měsícem, v přehnané fantazii, v rozjitřené představivosti apod. Pokud chcete rozšířit pole možných odpovědí a seznámit se s tradicí, v níž se překvapivě shodují mnohé starodávné národy, začtěte se do knihy prof. Jorge Angela Livragy Elementálové, duchové přírody, která právě vyšla, pro velký zájem již podruhé.

Na stránkách této knihy se dozvíte o zázračném světě duchů přírody, který je pro současného člověka už téměř ztraceným tajemstvím.

Kniha ELEMENTÁLOVÉ, DUCHOVÉ PŘÍRODY nabízí základy opravdové ´duchovní ekologie´ a znovu odhaluje zázračný a skutečný svět, který nikdy nepřestane promlouvat k tomu, kdo mu umí naslouchat. 

V ukázce pouze několik kapitol. Kniha vyšla v roce 2014 v edici Ulixes, počet stran: 160 ISBN: 978-80-86038-70-4, Cena v tištěné podobě: 245 Kč

Autor knihy: Jorge Angel Livraga

Autor knihy se narodil v roce 1930 v Buenos Aires, promoval z filozofie,historie a archeologie, byl zakladatelem Mezinárodní organizace NOVÁAKROPOLIS a vedl ji až do své smrti v roce 1991. V rámci své rozsáhlékulturní a humanistické činnosti napsal četné knihy, práce a eseje, měl mnoho přednášek a besed, stejně jako i velký počet kurzů po celém světě.

 

Hlas: Martina Flaitingrová | Zvuk: Karel Provázek


Tagged as: , .

Stáhni nyní: #4 Elementálové, duchové přírody

file_download Stáhnout

akropolis-podcast.cz
Author

Nová Akropolis

Filozofická škola | Mezinárodní organizace | Filozofie, Kultura, Dobrovolnictví

list Archiv

Background